Edukacja

Zapewniamy podopiecznym codzienny kontakt z językiem obcym oraz  naukę w nowoczesnych i specjalistycznie przystosowanych salach tematycznych. Naszym atutem jest także, wykwalifikowana kadra nauczycielska, dzięki której zajęcia prowadzone są w miłej i radosnej atmosferze.

• nauka przez doświadczenie
  • opieka pedagogiczna i logopedyczna
R
  • bogata oferta zajęć artystycznych i ruchowych
  • rozwój umiejętności i kreatywności dziecka
  • poznawanie świata przyrody
  • kolejne wyroznienie

Nasze przedszkole promuje również zdrowy styl życia zarówno w żywieniu jak i w aktywności ruchowej dzieci.
W związku z tym prowadzimy zajęcia wewnątrz budynku jak i na świeżym powietrzu, ponieważ nic tak nie kształtuje osobowości młodego człowieka jak poznawanie otoczenia poprzez własne doświadczenie.

Wiedząc jak ważna jest możliwość swobodnej i kreatywnej zabawy zapewniamy przedszkolakom rozwój umiejętności artystycznych i samorealizację poprzez zajęcia prowadzone w salach plastycznych i eksperymentalnych.

Proponowane przez nas zajęcia, Mały Teatr czy Kulinarne Podróże, dodatkowo wspierają dążenia do poznawania własnej osobowości i otoczającego świata.

Wszystko to będzie mogło być realizowane dzięki niedużym grupom, tak aby nasi wychowawcy w każdej chwili mogli wspomagać i korygować rozwój dziecka.