Odżywianie – zdrowe i smaczne

Wiemy jak ważne jest odżywianie dzieci i jest to jednym z naszych priorytetów. Przez naturalne, zdrowe i smaczne żywienie dzieci budujemy również świadomość zdrowego stylu życia.

Nasze przedszkole dysponuje własną kuchnią, w której z dobrej jakości składników nasze doświadczone kucharki przygotowują smaczne, domowe posiłki. Dzięki własnej kuchni jesteśmy w stanie przygotować również posiłki dla dzieci o zróżnicowanych, specjalistycznych dietach

Własna kuchnia

Prowadzimy własną kuchnię w pełni wyposażoną i dostosowaną do przygotowywania posiłków dla najmłodszych.

Urozmaicone smaki

Dla dzieci ważne jest urozmaicenie posiłków nie tylko ze względu na smaki ale przede wszystkim na wartości odżywcze, bogactwo witamin i minerałów. Przy współpracy z Panią dietetyk dzieci spożywają zbilansowany posiłek do swoich potrzeb.

Specjalistyczne diety

Odpowiadając na potrzeby zdrowotne dzieci przygotowujemy posiłki indywidualne, ze wskazaniem dla diet specjalistycznych:  bez mleczna, bezglutenowa, wegetariańska, z wyłączeniem cytrusów, soi i innych produktów.

Naturalne składniki

Nasze posiłki tworzymy z naturalnych składników oraz produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Nie stosujemy produktów zawierających GMO czy chemicznych ulepszaczy smaku.

Aktualne jadłospisy:

Jadłospis 20.11-24.11.17