Odżywianie – zdrowe i smaczne

Wiemy jak ważne jest odżywianie dzieci i jest to jednym z naszych priorytetów. Przez naturalne, zdrowe i smaczne żywienie dzieci budujemy również świadomość zdrowego stylu życia.

Nasze przedszkole dysponuje własną kuchnią, w której z dobrej jakości składników nasze doświadczone kucharki przygotowują smaczne, domowe posiłki. Dzięki własnej kuchni jesteśmy w stanie przygotować również posiłki dla dzieci o zróżnicowanych, specjalistycznych dietach

Własna kuchnia

Własna kuchnia

 

Prowadzimy własną kuchnię w pełni wyposażoną i dostosowaną do przygotowywania posiłków dla najmłodszych.  

Urozmaicone smaki

Urozmaicone smaki

 

Dla dzieci ważne jest urozmaicenie posiłków nie tylko ze względu na smaki ale przede wszystkim na wartości odżywcze, bogactwo witamin i minerałów. Przy współpracy z Panią dietetyk dzieci spożywają zbilansowany posiłek do swoich potrzeb.

Specjalistyczne diety

Specjalistyczne diety

 

Odpowiadając na potrzeby zdrowotne dzieci przygotowujemy posiłki indywidualne, ze wskazaniem dla diet specjalistycznych:  bez mleczna, bezglutenowa, wegetariańska, z wyłączeniem cytrusów, soi i innych produktów.

Naturalne składniki

Naturalne składniki

 

Nasze posiłki tworzymy z naturalnych składników oraz produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Nie stosujemy produktów zawierających GMO czy chemicznych ulepszaczy smaku.

Jeśli nie jesteś jeszcze podróznikiem AKP skontaktuj się z nami

AKADEMIA KOLOROWYCH PODRÓŻY ul. Zamkowa 19, Sosnowiec 41-200  I  www.przedszkoleakp.pl  I  tel. 664 780 000
dzieci_stopka