Stworzymy dla Twojego dziecka świat pełen nowych możliwości.

Przedszkole powstało we wrześniu 2010 roku. Mieści się w wolnostojącym, dwupiętrowym budynku otoczonym dużym ogrodem z placem zabaw. Placówka usytuowana jest w pobliżu parku Sieleckiego co daje nam możliwość codziennego obcowania z przyrodą. W przedszkolu funkcjonuje 5 grup. Dyrektor zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną: 5 nauczycieli i 6 pomocy nauczyciela. Zapewniamy dzieciom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych również w ramach pakietu. Dzięki otwartości i zaangażowaniu zarówno kadry jak i rodziców w przedszkolu panuje ciepła i rodzinna atmosfera.

Zajęcia z językiem angielskim

W Przedszkolu AKP dzieci mają codzienny kontakt z językiem angielskim. Aby bardziej zachęcić przedszkolaki do zabawy z językiem obcym zajęcia przybierają różną formę.

W AKP dzieci nigdy się nie nudzą

Chcemy, aby dzieci stawały się ludźmi twórczymi, o szerokich zainteresowaniach,
o różnorodnych talentach i umiejętnościach, dlatego w ramach abonamentu oferujemy szeroki wachlarz zajęć takich jak: dogoterapia, zajęcia muzyczne, zajęcia sportowe czy akademię kulinarną.

W AKP dzieci nigdy się nie nudzą

Przedszkole AKP posiada

• 5 sal do zajęć dydaktycznych wyposażonych w różnorodne pomoce oraz zabawki umożliwiające wszechstronny rozwój i integrację dzieci,
  • salę z tablicą interaktywną oraz laptopy dla dzieci do zajęć informatycznych,
  • gry komputerowe rozwijające umiejętności matematyczne, językowe, myślenie logiczne dzieci,
  • salę do zajęć rehabilitacji ruchowej wraz ze sprzętem rehabilitacyjnym,
  • ogród przedszkolny z placem zabaw.