Nasze przedszkole po raz pierwszy wybrało się do Żor zwiedzić sławne TwinPigs – miasteczko westernowe. Oprowadzająca nas Kowbojka pokazała nam wszystkie atrakcje, które ciężko zliczyć. Przedszkolaki z AKP odbyły dziką przejażdżkę na Family Coasterze, oglądały miasteczko z góry na Kole Młyńskim Far West, kręciły się w beczkach na karuzeli, skakały po wypełnionym wodą Sercu Missisipi. Wzięliśmy także udział przedstawieniach na terenie miasteczka – mogliśmy zobaczyć prawdziwy napad na bank, a także pojedynek rewolwerowców. Dzieci mogły też próbować swoich sił w poszukiwaniu złota, łapaniu konia na lasso, dojeniu krowy, wspinaczce na wulkan, wyszalały się również na Zjeżdżalni Apacha. Była to jedna z naszych najlepszych wycieczek.