To już kolejna nasza tradycja – Piknik Rodzinny AKP. Jest to dla nas wyjątkowe wydarzenie, na które zapraszamy naszych Przedszkolaków wraz z Rodzinami – i co roku panuje tu niesamowita atmosfera. W tym roku po występach Przedszkolaków czekała je niespodzianka – przedstawienie przygotowane przez nauczycielki. Przygotowaliśmy też mnóstwo atrakcji dla małych i dużych Podróżników, były dmuchane zamki do skakania, grill, malowanie buziek, balony rozdawane dzieciom przez nauczycielkę na szczudłach, pokaz tańca współczesnego, pokaz treningu karate. Oprócz zabawy był też czas na niezwykle ważną sprawę – dwoje rodziców przygotowało dla nas pokaz i naukę udzielania pierwszej pomocy – dzieci mogły nie tylko posłuchać o tym, jak zachować się, gdy zagrożone jest czyjeś życie, ale także nauczyć się i przetrenować na fantomach odpowiednie działania.