Wychowankowie naszego żłobka to dzieci otwarte i twórcze, pewne siebie i gotowe na podjęcie wyzwań czekających w przedszkolu.

W naszym Żłobku zapewniamy ciepłą i profesjonalna opiekę nad dziećmi od pierwszego do trzeciego roku życia. Jest to miejsce gdzie zostawiacie Państwo swoje pociechy pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu. Jesteśmy otwarci na potrzeby dzieci i ich rodziców oraz pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami. Organizujemy częste spotkania, dni otwarte oraz inne imprezy integrujące rodzinę. Te spotkania służą także wzajemnemu poznaniu się oraz współdziałaniu w pracy nad rozwojem dzieci. Zależy nam na więzi z rodziną oraz środowiskiem, w którym dzieci wyrastają. Podążamy za potrzebami Naszych milusińskich rozwijając ich umiejętności poprzez organizowanie różnorodnych zajęć i zabaw dostosowanych do ich wieku i możliwości.

Zapraszamy do kontaktu

numer telefonu: 785 771 785

e-mail: zlobek@przedszkoleakp.pl

Odżywianie – zdrowe i smaczne

Wiemy jak ważne jest odżywianie dzieci i jest to jednym z naszych priorytetów. Przez naturalne, zdrowe i smaczne żywienie dzieci budujemy również świadomość zdrowego stylu życia.

Nasz żłóbek dysponuje własną kuchnią, w której z dobrej jakości składników nasze doświadczone kucharki przygotowują smaczne, domowe posiłki. Dzięki własnej kuchni jesteśmy w stanie przygotować również posiłki dla dzieci o zróżnicowanych, specjalistycznych dietach

W AKP dzieci nigdy się nie nudzą

Twórcza przestrzeń

Żłobek mieści się w wolnostojącym, dwupiętrowym budynku Placówka usytuowana jest w pobliżu Parku Jordanowskiego w Sosnowcu co daje nam możliwość codziennego obcowania z przyrodą.

Wykwalifikowana opieka

W naszym Żłobku  bezpośrednią opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana i doświadczona kadra, kochająca  pracę z dziećmi. Różnorodne zajęcia i zabawy odpowiednio dostosowanych do wieku dzieci powodują, że dzieci w żłobku się nie nudzą, rozwijają ciekawość poznawczą i aktywnie odkrywają swoje możliwości.

W AKP dzieci nigdy się nie nudzą